02-02-2017

1% dla Podopiecznych Fundacji

Jak co roku, zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej Fundacji podczas wypełniania rozliczenia podatkowego za rok 2016. Wszystkie wpłaty zostaną przekazane na wsparcie Podopiecznych Fundacji w zakupie leków i materiałów medycznych.

Dla ułatwienia, udostępniamy Państwu link do bezpłatnej wersji online programu do rozliczania PITów z domyślnie wpisanym KRS DOZ Fundacji dbam o zdrowie jako opcji przekazania 1% podatku. Wykorzystanie programu e-pity jest w pełni bezpieczne i nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania. Dane użytkowników nie są w żaden sposób gromadzone, ani przechowywane przez dostawcę usługi, a formularz jest szyfrowany podobnie jak dane w serwisach bankowych (protokół SSL oraz certyfikat Avast).

deklaracja