05-11-2014

Mamy drużynę na Maraton 2015!

Z roku na rok jest nas coraz więcej! W pierwszym miesiącu zapisów na DOZ Maraton 2015 do Drużyny Fundacji Dbam o Zdrowie przyłączyło się 26 biegaczy! A ta liczba ciągle rośnie!

Wśród zawodników Drużyny Fundacji są zarówno doświadczeni biegacze, jak i debiutanci. Większość zmierzy się z dystansem 10 km, ale mamy także swoich reprezentantów  w pełnym maratonie. Celem, jaki przyświeca wszystkim zawodnikom jest przełamywanie własnych barier oraz promowanie nowoczesnego modelu charytatywności „Biegam-Pomagam”. Zapisy trwają nadal, a my zapraszamy wszystkich, którzy chcą dołączyć do naszego niebieskiego teamu!

Jak przyłączyć się do Drużyny Fundacji? To proste! Zapisz się na maraton w Łodzi przez Formularz Zgłoszeniowy, a w nazwie Klubu wpisz Drużyna Fundacji Dbam o Zdrowie. Następnie napisz do nas, podaj swój numer startowy, a my skontaktujemy się z Tobą i przekażemy koszulkę drużynową ;)