07-12-2016

Mikołajkowe prezenty już u małych Podopiecznych!

Jak co roku, również i w te Mikołajki nasi mali Podopieczni otrzymali podarunki od DOZ Fundacji dbam o zdrowie. A to wszystko dzięki naszym wspaniałym Wolontariuszom!

6 grudnia na niejednej twarzy dziecka pojawił się wielki uśmiech. To za sprawą prezentów, jakie przekazała Fundacja swoim Podopiecznym. Każde dziecko w listopadzie napisało list do Świętego Mikołaja, z prośbą o wymarzone prezenty, który następnie został pilnie przeczytany przez Elfy ze spółek grupy Pelion.

Wolontariusze dzielnie kupowali podarunki a następnie skrupulatnie przygotowywali paczki dla dzieci, łącznie dla 23 podopiecznych Fundacji. Pracownicy DOZ specjalnie na tę okazję przyozdobili swoją firmową choinkę w dzwoneczki z prośbami dzieci. Gotowe paczki do dzieci w całej Polsce dostarczyli jak zawsze wspaniali pracownicy firmy Pharmalink.

Poniższe uśmiechy dzieci to podziękowanie dla wszystkich Was – Drodzy i Kochani Wolontariusze!