05-12-2016

Mikołajkowy Wieczór Charytatywny

Już jutro 6 grudnia odbędzie się Mikołajkowy Wieczór Charytatywny DOZ Fundacji dbam o zdrowie i Jej Przyjaciół

Będzie to już szósty wieczór jaki organizuje fundacja. W tym roku pozyskane środki przekazane będą na potrzeby Domów Samotnych Matek. Środki przeznaczone będą zarówno na zakup niezbędnych leków i wszelkich art. medycznych oraz mleka dla dzieci. Część środków przeznaczona będzie na pomoc kobietom w usamodzielnieniu się. Potrzebna jest zarówno  pomoc psychologiczna, prawnicza a także różnego typu szkolenia pozwalając e kobietom uwierzyć w siebie i podjąć pracę.

Podczas Wieczoru odbędzie się aukcja charytatywna prac i fantów przekazanych przez znanych artystów, sportowców, muzyków i twórców kultury.

pobierz katalog