04-02-2015

V Wieczór Charytatywny

Już 17 lutego 2015 r. odbędzie się V Wieczór Charytatywny Fundacji "Dbam o Zdowie".

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Szymon Majewski, dziennikarz, aktor i  showman. Nie wszyscy jednak wiedzą, że to człowiek niezwykle wrażliwy, włączający się w wiele akcji charytatywnych.

Kwota uzbierana podczas Wieczoru Charytatywnego w całości przekazana zostanie na leczenie dzieci z chorobą nowotworową. Pan Szymon od wielu już lat wspiera właśnie chore onkologicznie dzieci.

Podczas Wieczoru odbędzie się aukcja prac podarowanych przez artystów i przyjaciół Fundacji, a także wiele innych ciekawych fantów jak chociażby piłka z autografem Jana Tomaszewskiego, plecak olimpijski podarowany przez maratonkę  Karolinę  Jarzyńską, koszulka reprezentacji Polski z autografami piłkarzy,  i wiele wiele innych które będziemy zamieszczać na bieżąco.

Ceny wywoławcze  pierwszych 16 prac  z katalogu poniżej poznamy na aukcji, cena wywoławcza pozostałych prac to 200 zł

(galeria i katalog poniżej).

Pliki do pobrania: