01-02-2018

„Wokół Mózgu” konferencja dla osób 60+

Zapraszamy wszystkie osoby w wieku 60+ na cykl bezpłatnych konferencji o zdrowiu.

W 2018 r. DOZ Fundacja rozpoczyna cykl bezpłatnych spotkań dla seniorów. Będą to zarówno konferencje poświęcone różnym aspektom zdrowia jak i spotkania muzyczne i  z ciekawymi ludzmi.

Na pierwszą konferencję poświęconą mózgowi zapraszamy już 16 lutego w godzinach 12:00-14:30

Spotkanie odbędzie się w Łodzi, CH Sukcesja al.Politechniki 1, Poziom -1.

Patronat nad konferencją objął łódzki oddział Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego.

Szczegółowy harmonogram spotkania:

Rola aktywnej profilaktyki w prewencji udaru mózgu – mgr Adam Siger – Wice-Prezes Fundacji Udaru Mózgu
Ćwiczenia mózgu – dr n. med. Leonard Szafraniec – konsultant wojewódzki ds. psychologii klinicznej, specjalista neuropsycholog
Dieta mózgu – mgr Izabela Nowak

Na zakończenie konferencji zapraszamy na spotkanie z  dr Moniką Mularską-Kucharek – socjologiem, terapeutą, trenerem umiejętności psychospołecznych – współautorką  książki „Jesień życia? Wiosna możliwości”. Rozmowę z autorką poprowadzi Monika Kamieńska dyrektor Akademickiego Ośrodka Inicjatyw Artystycznych, członek łodzkiego oddziału Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego.

Podczas spotkania przewidziane są dodatkowe atrakcje jak wspólne układanie mandali oraz gry.