05-12-2013

Wolontariusze są naszą siłą!

Koniec roku obfituje w najprzyjemniejsze wydarzenia. Jednym z nich było spotkanie z naszymi Wolontariuszami i Przyjaciółmi Fundacji w Międzynarodowy Dzień Wolontariatu, przypadający co roku 5 grudnia.

Jeszcze raz dziękujemy za każdy najmniejszy gest i pomocna dłoń, na jaką mogliśmy liczyć od Was w tym roku.

Działem, który najbardziej zaangażowała się w pomoc Fundacji w roku 2013 był Dział Kadr BSS. Dziękujemy za wprowadzenie i obsługę Pay-roll oraz udział w akcjach dla Podopiecznych! Firmą Roku została w naszym rankingu spółka BSS. A teraz kategoria najbliższa naszemu sercu, czyli zaangażowanie indywidualne. Najlepszymi z najlepszych w roku 2013 byli: Anna Buszko ze spółki ePRUF, Olga Rosłonek z Pelion SA, Ania Kalinowska z PGF SA, Marek Kurzeja z PGF Katowice, Jacek Dauenhauer z Pelion SA oraz Sławek Wachowicz z BSS. Gratulujemy i dziękujemy za pomoc!