03-04-2015

Wspieramy akcje Malowane Nadzieją

To już czternasta aukcja zorganizowana przez Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Archidiecezji Łódzkiej. Od wielu lat włączamy się w tę jakże cenną inicjatywę.

Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Archidiecezji Łódzkiej już po raz 14 zorganizowało aukcję „Malowane Nadzieją” . Dzięki uzbieranym środkom osoby niepełnosprawne mogą wyjechać na wakacje czy  uczestniczyć w innych spotkaniach. Niektórzy z nich przez większość czasu nie wychodzą z domu. Dzięki tej inicjatywie mogą cieszyć się z przebywania z drugim człowiekiem, wspólnymi wyjazdami, które na długo pozostają w ich pamięci. Organizatorem od lat jest ks.Piotr Kosmala, dzięki któremu akcja cieszy się tak dużym powodzeniem. Swoje pisanki jak i obrazy przekazują na aukcję znani artyści, studenci ASP a także amatorzy, którzy w ten sposób również pragną pomóc. Nasza Fundacja od lat wspiera aukcję z czego bardzo się cieszymy.